خانه

رسانه مسئولیت اجتماعی ستاد امر به معروف آغاز به کار کرد

رسانه مسئولیت اجتماعی ستاد امر به معروف آغاز به کار کرد
رسانه مسئولیت اجتماعی "منادی مدیا" با هدف تبیین اصول، شرایط، بستر‌ها و روش‌های امر به معروف و نهی از منکرآغاز به کار کرد.
رسانه مسئولیت اجتماعی ستاد امر به معروف آغاز به کار کردبه گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در راستای تبیین و اشاعه رویکرد‌های جدید خود و اجرای وظایف قانونی این ستاد در امر فرهنگ سازی و آموزش اقامه فریضتین توسط آحاد مردم، رسانه مسئولیت اجتماعی با عنوان "منادی مدیا" را راه اندازی کرد.

بنابر اصل هشتم قانون اساسی نسبت به تصریح امر به معروف و نهی از منکر همگانی "مردم به مردم" و "مردم به مسئولان (دولت) "، ستاد امر به معروف موظف به آگاهی بخشی، فرهنگ سازی و آموزش اصول و چارچوب‌های امر به معروف و نهی از منکر برای اقشار مختلف جامعه است؛ لذا طی ماه‌های اخیر و با تغییرات ایجاد شده در ساختار و رویکرد‌های این ستاد، تبیین و ترویج دو محور "مسئولیت پذیری اجتماعی" و "بی تفاوت نبودن" افراد نسبت به جامعه، محیط اطراف و هم نوعان خود، در دستور کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور قرار گرفته است.

رسانه مسئولیت اجتماعی "منادی مدیا" با هدف تبیین اصول، شرایط، بستر‌ها و روش‌های امر به معروف و نهی از منکر صحیح در جامعه و نیز تلاش در راستای فراگیری و همگانی شدن این فریضتین قرآنی طراحی و راه اندازی شده است

 

منبع :yon.ir/PmKcK